Меню
payment-1 payment-2 payment-3 payment-4 payment-5

Про Музей науки Львів

Музей науки Львів

це інтерактивний простір площею 2200 м², який допомагає пізнати світ, в якому ми живемо завдяки дослідам та взаємодії.

«Наука» та «музей» – це два поняття, які беззаперечно навіюють нудьгу. Перше часто асоціюється з божевільними геніями, які не вилазять з книжок, щоб хоч трохи зрозуміти світ. А друге у нашій голові нагадує про нудні шкільні екскурсії та експонати, які роками припадають пилом. Ми ж об’єднали ці два поняття, щоб довести – у музеї можна розважитися ще й пізнати світ глибше, ширше та інтерактивніше.

Експозиція

Кожен блок експозиції музею розкриває окрему тему нашого життя, допомагає збагнути складні речі та поглянути на них під новим кутом. Музей Науки Львів – це місце, яке змінює класичне уявлення про науку та доводить, що процес пізнання може бути веселим, динамічним та цікавим як для дітей, так і для дорослих.

Повітря

Повітря

11

експонатів

Відчуйте пориви вітру під час урагану та запустіть повітряну кулю. Побачте на власні очі перетворення потенціальної енергії в кінетичну. Запустіть пневматичні повітряні доставки між містами України.

Наука

Наука

40

експонатів

Дізнайтесь більше про світ навколо та речі, що оточують вас та побачте, як вони працюють. Роблячи це, ви відкриєте справжню природу звичайних, але дивовижних природних явищ.

Акустика

Акустика

13

експонатів

Відчуйте роботу звукових хвиль, побачте свій голос на екрані у вигляді діаграми та виміряйте швидкість звуку. Зіграйте на велукому піаніно на підлозі та барабанній установці за склом.

Людина

Людина

3

експонатів

У вас є чудова нагода дізнатись трохи більше про себе. Зрозуміти, чому людське тіло – це унікальний механізм, хто з нас чує більше, бачить далі та орієнтується в просторі краще.

Вода

Вода

18

експонатів

Пройдіть процес очистки води – від дощу, який падає з хмар, до питної води в стакані. Створіть міні ураган в приміщенні, дізнайтесь різницю в’язкості рідин та зробіть міні хвилі океану і занурьтесь на глибину Маріанської западини.

Оптика

Оптика

6

експонатів

Переконайтесь на власні очі, що сонячне світло не біле та дізнайтесь все про кольоровий спектр. Перевірте власноруч, що буде якщо змішати червоне, зелене та синє світло, і багато чого пізнавального та цікавого.

Електрика

Електрика

6

експонатів

Дізнайтесь про різницю між змінним та постійним струмом, зрозумійте як і з чого утворююється електоренергія, які є джерела зеленої (відновлюваної) енергії. А також спробуйте виробити електроенергію.

Роботи

Роботи

2

експонатів

Поспілкуйтесь з RoboThespian. Він не тільки відповість на ваші запитання, а й також може заспівати пісню чи показати декілька танцювальних рухів. Окрім того у вас буде змога покерувати роборукою KUKA KR 210.

Формула 1

Формула 1

4

експонатів

Формула-1 – це набагато більше ніж просто кільцеві перегони і ми розкажемо, чому. Чому перегони це не лише про швидкість, але й ще технології і винахідливість. Чому штурвал, а не кермо і чому піт-стоп — це дууууже швидко.

Найцікавіше з експозицій