Меню
payment-1 payment-2 payment-3 payment-4 payment-5

Де можна побачити цікаві досліди для дітей у Львові


Бажаєте, аби ваших дітей зацікавила наука? Згадайте себе у дитячі роки: чи здавалися вам захоплюючими незрозумілі факти з енциклопедій та підручників? Думаємо, що не завжди. І одна з головних причин – це відсутність можливостей для практичного пізнання наукових явищ. На щастя, сучасні діти таку можливість мають. Досліди для дітей у Музеї науки у Львові – найкращий спосіб пізнати секрети фізики, хімії і природи загалом!

Які можливості для експериментів пропонує Музей науки у Львові?

Львівський Музей науки – унікальний простір за своїми масштабами та різноманіттям експонатів. Своїм гостям ми пропонуємо отримати безцінний емпіричний досвід: цікаві досліди для дітей дозволяють відкривати світ науки шляхом експерименту та активного спостереження.

У нашому Музеї абсолютно кожен відчує себе максимально залученим у процес: захоплюючі й пізнавальні досліди та експерименти тут можна зробити на кожному кроці! Ось ви щойно за допомогою кульки та моделі чорної діри зрозуміли, як працює відцентрова сила та сила тяжіння, і вже запускаєте повітряну кулю!

Дізнайтесь більше про звукові хвилі, експериментуючи з власним голосом та випробовуючи незвичні експонати. Знайомте дітей з простими та важливими винаходами, наприклад, такими як важіль і точка опори, а вже за мить перетворюйте навчання на гру – та сама підвага допоможе влаштувати змагання з перетягування канату! Весела наука – це те, що дійсно може викликати щирий інтерес до пізнання складних речей.

досліди для дітей

Які тематичні програми доступні для дітей у Музеї науки Львів?

Музей Науки Львів не схожий на звичні, класичні музеї. Тут цікаво як найменшим дітлахам, так і дорослим, а експонатів не просто можна, а потрібно торкатися! Саме ігровий принцип знайомства з науками та природою створює особливу атмосферу.

Кожен наш гість – сам собі екскурсовод та вчитель. Звісно, працівники музею завжди охоче підкажуть, що та як влаштовано у інтерактивній експозиції. Також у нагоді стануть інформаційні таблиці, що допоможуть довідатися більше про кожен експонат та успішно провести цікаві експерименти для дітей.

Якщо ви вирішили завітати до Музею Науки великою групою, ми з радістю запропонуємо вам нестандартну екскурсію та допоможемо вдало організувати час навчання та дозвілля.

Однак, не забувайте, що ви самі без труднощів можете планувати свій день у Музеї. Експозиція має поділ на блоки, що дозволить легко організувати потрібний урок з хімії, фізики, робототехніки чи анатомії. Відповідно, можна здійснити умовний поділ й на тематичні програми:

  • програма з фізики охопить знайомство з акустикою, оптикою та електрикою. Гості закладу дізнаються більше про енергію, струм та електроенергію, випробують можливості світла та ознайомляться з цікавими фактами про кольоровий спектр, дослідять звук – побачать, відчують та створять його!
  • реалізувати хімічні досліди можна, експериментуючи з водою, милом та повітрям;
  • дізнатись секрети анатомії вдасться, вивчаючи факти про людське тіло та його можливості. Тут знайдуться випробування для вашого нюху, зору та рефлексів, а також веселі ідеї для фізичного навантаження – тренуйтесь на біговій доріжці, катайтесь з гірки і т.п.
  • зануритись у робототехніку можна, керуючи кращими світовими зразками “розумних машин”!

І це ще не все, адже на вас чекають досліди для дітей старшого дошкільного віку та школярів з різних галузей науки: малюйте, рухайтесь, розглядайте – з користю та в задоволення!

Весела наука: досліди та експерименти

цікаві досліди для дітей

Екскурсії у світ хімічних експериментів

У нашому науковому просторі ви не знайдете традиційних шкільних експериментів з реактивами та пробірками. Адже ми створили максимально безпечну локацію для дозвілля та пізнання. Проте, поринути у хімічний світ тут дійсно можна – за допомоги гри.

Бульбашки з мила – улюблена дитяча розвага. А у Музеї наук – це ще й низка пізнавальних експонатів, за допомоги яких можна вивчити деякі хімічні цікавинки. Наприклад, використовуючи шланг й мильний розчин, можна створювати незвичні бульбашки, наповнені туманом, що розсіюється, коли вона тріскає.

Спостерігайте яскраву кольорову пару, створюйте мильні бульбашки за допомоги різноманітних форм, робіть незабутні фото на згадку!

Також наша локація допоможе юним хімікам дізнатися більше про властивості рідин та газів: вивчайте в’язкість та шари рідин у трубах, створіть вихрові кільця та ін.

Цікаві фізичні дослідження природи

Навколишня природа створює неймовірні досліди для дітей, а ми у Музеї Науки Львів робимо їх зрозумілими та доступними!

Наші гості за допомоги інтерактивних експонатів можуть імітувати торнадо та спробувати зупинити його. Або ж на власній шкірі відчути зростаючу силу урагану, зайшовши до спеціального приміщення!

Гарні можливості для вивчення природи та зокрема особливостей нашої планети можна знайти у зоні електрики та магнітів. Отримайте цікаву інформацію про магнітне поле Землі та дивовижні явища природи, пов’язані з ним – наприклад, Північне сяйво. Перевірте факти та здогадки за допомоги запропонованих експонатів.

цікаві досліди для дітей

Захоплюючі експерименти для дітей з води

Вода – улюблена дитяча стихія, адже ігри з нею дарують стільки радості! Нам добре відома пристрасть усіх дітлахів, і ми передбачили експонати, які дозволять не лише побайдикувати, а й дізнатися багато нового про властивості води.

На дивовижній водяній локації дорослі та маленькі бешкетники можуть позмагатися, рухаючи легкі пластикові кульки струменем води. Також тут цікаво спостерігати за рухом рідини, випробовувати силу потоків, що піднімають та несуть кульки, і просто бавитися!

Друга максимально інтерактивна локація, пов’язана з рідинами – це система очищення. Діти та дорослі мають можливість своїми руками здійснити семиетапну очистку води, зокрема знезаразити її, очистити від кальцію, застосувати вугільний фільтр та ін.

Брати участь в експериментах та власноруч досліджувати природні явища і людські винаходи – найефективніший спосіб навчатися новому. Тож не зволікайте: завітайте до Музею науки Львів та пориньте у всесвіт захопливого пізнання!