Меню
payment-1 payment-2 payment-3 payment-4 payment-5

Віртуальна реальність для дітей у Львові


Ще кілька років тому віртуальна реальність сприймалася виключно як дорога іграшка. Але час не стоїть на місці — нові технології поступово стають частиною нашого повсякденного життя. Сьогодні ви можете подарувати своїм дітям занурення у віртуальну реальність у Львові завдяки Музею Науки. Розповідаємо про переваги такого цікавого й корисного подарунку. 

Які ігри у віртуальної реальності доступні для дітей у Музеї науки у Львові?

Уявіть, що улюблені комп’ютерні чи мобільні розваги оживають перед вами. Найпопулярніші ігри у віртуальній реальності в Музеї Науки — це знамениті Beat Saber і Fruit Ninja. У першій вам необхідно танцювати, рухаючись у такт ритмічній музиці, а в другій — відбиватися від летючих фруктів, розрізаючи їх японськими мечами-катанами. 

VR-ігри також дозволяють покататися на фантастичних «американських гірках» чи спуститися стрімкою річкою на байдарці. А ще віртуальна реальність дає вам можливість зануритися під воду й побачити світ з перспективи жителів океану. Нові емоції від таких розваг гарантовані! 

Використання атракціонів віртуальної реальності не впливатиме на вартість вхідного квитка. Відвідувачі Музею Науки можуть грати по черзі. Тривалість сеансу — до 3 хвилин залежно від обраної гри. Музей пропонує віртуальну реальність для дітей віком від 10 років. 

Ви можете бути впевнені в повній безпеці. Заклад використовує одноразові гігієнічні маски та регулярно дезінфікує обладнання — в тому числі гравітаційні рукавички для управління ігровим процесом. За атракціоном слідкує спеціально підготовлений інструктор. Він допоможе дитині правильно вдягнути обладнання та буде контролювати ігровий процес, миттєво відключивши зображення в разі необхідності. 

Віртуальна реальність для дітей

Які переваги ігор у віртуальній реальності для дітей?

Головний плюс — це весело! VR-квести та інші ігри забезпечують повне занурення, якого неможливо досягти з використанням монітора комп’ютера чи екрана смартфона. Дитина бачить все на власні очі та стає справжнім героєм своєї пригоди. 

Звичайно, ігри у віртуальній реальності мають й інші переваги:

  • покращують координацію рухів і моторику рук, укріплюють вестибулярний апарат;
  • розвивають фантазію, підвищують рівень креативності;
  • стабілізують емоційний фон, допомагають позбутися стресу й агресії;
  • покращують увагу, дозволяючи спостерігати за кількома рухомими об’єктами одночасно;
  • знайомлять з новими технологіями. Хто знає, можливо одного дня дитина створить власний VR-квест та увійде до списку успішних геймдизайнерів!

Такий формат віртуальної реальності позитивно відрізняється від традиційних квест-кімнат короткими сеансами. Дитина встигає пограти, ознайомившись з усіма перевагами цих розваг. Діти можуть зробити перерву й ознайомитися з іншими цікавими експонатами Музею Науки, а за бажанням — повернутися до VR-обладнання трохи пізніше. 

Віртуальна реальність у Львові

Розвиток дитячої креативності та уяви завдяки віртуальній реальності

Уявіть на секунду, що звичних правил і законів навколишнього світу не існує, і ви можете робити все, що вам хочеться. Саме такий ефект дають ігри у віртуальній реальності. Вони повністю звільняють політ фантазії. У них все залежить від індивідуального сприйняття дитини — немає заборон та обмежень. І при тому все це виглядає максимально реалістично. 

Подарувавши своїм дітям віртуальну реальність у Львові, ви можете дати імпульс розвитку їх уяви. Новітні технології розкривають творчий потенціал, виводячи архітектуру, малювання та конструювання на принципово новий рівень. Віртуальна реальність допомагає досягати нових висот навіть у тих сферах творчості, які не пов’язані з нею очевидно. Перетворюючи звуки музики на візуальні образи, вона дозволяє створювати нові танці, а демонструючи фантастичні світи — писати яскраві оповідання. 

Поділимося з вами ще одним секретом. Віртуальна реальність буде корисною як для дітей, так і для дорослих. Тож відвідування Музею науки у Львові може стати чудовою сімейною розвагою для всіх поколінь. Ще не пробували занурення у фантастичні всесвіти? Тоді не гайте часу — протестуйте новітні технології та дізнайтесь більше про світ навколо вас!